• Nowy produkt

MD-MUSCLE to produkt znajdujący szczególne  zastosowanie w medycynie estetycznej. Jego zadaniem jest  z jednej strony poprawić tonus mięśniowy i wpłynąć na regenerację nadmiernie zwiotczałych mięśni, co jest związane z procesem starzenia, a z drugiej – zmniejszyć nadmierne napięcie mięśni. Jest to możliwe ze względu na unikalny skład preparatu. Napięcie spoczynkowe i struktura mięśnia zależą od tkanki łącznej, zbudowanej z kolagenu.

Skład: kolagen typu I, ekstrakt z dziurawca, sól fizjologiczna

Tropokolagen typu I odpowiada za regenerację i poprawę struktury mięśnia, a także za jego metabolizm, ze względu na poprawę funkcji naczyń krwionośnych, które przebiegają w tej tkance i odżywiają mięsień. Przywrócony zostaje właściwy tonus mięśniowy.

Szczególnie widoczne jest to na szyi. Mięsień platysma (m. szeroki szyi) z wiekiem wiotczeje i pociąga za sobą zwiotczałą skórę, co niekorzystnie wpływa na wygląd. Przywrócenie właściwego napięcia spoczynkowego tego mięśnia oraz poprawa kondycji skóry i powięzi, z którymi ten mięsień jest zrośnięty, wpłynie bardzo korzystnie na wygląd szyi.

Bioflawonoidy to substancje pomocnicze z ekstraktu z dziurawca – hiperycyna, odpowiada za obniżenie nadmiernego napięcia mięśniowego. Kwercetyna i rutozyd wykazują silne działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu mogą chronić kolagen przed uszkodzeniami.

Mają też działanie przeciwzapalne, co przyczynia się do poprawy stanu struktur zbudowanych z tkanki łącznej oraz naczyń krwionośnych.
Czyli mamy do czynienia z poprawą funkcji mięśnia i tym samym ze zmniejszeniem nadmiernego napięcia, jeżeli takie występuje. Można to bezpiecznie wykorzystać w iniekcjach do mięśni mimicznych twarzy, wspierając działanie toksyny botulinowej lub podawać tam, gdzie toksyny się nie podaje, np. w okolicy brody do mięśnia bródkowego, czy w okolicy kąta ust do mięśnia obniżającego kąt ust.

Zastosowanie;

  • wiotkość skóry,

  • zmarszczki (twarz,dekolt),

  • świeże blizny , rozstępy ,

  • wypadanie włosów

Zalecenia:

Nie używać jeśli fiolka była jakkolwiek uszkodzona/naruszona.

Zawartość fiolki musi zostać zużyta od razu po otwarciu.  

Przechowywać w temp. 2°C-30°C

Opakowanie zawiera 10x fiolka 2ml, podana cena dotyczy całego opakowania.

Produkt może być stosowany wyłącznie przez profesjonalistów. 
Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Komentarze

Napisz swoją opinię

MD-MUSCLE (10x2ml) CE

Napisz swoją opinię

Zobacz również

16 innych produktów w tej samej kategorii: