Lipoliza, Hialuronidaza

Lipoliza to zabieg polegający na szybkim i trwałym usunięciu nagromadzonej w wielu częściach ciała tkanki tłuszczowej. Nasze wyłącznie oryginalne preparaty pozwalają na trwałe usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, podbródka, ud, przedramion, bioder czy pośladków. Oferujemy preparaty, które dzięki nowoczesnej peptydowej terapii ciała pozwalają trwale usunąć nadmierną tkankę tłuszczową z poszczególnych partii ciała, a jednocześnie w bezpieczny sposób ujędrniają i nawilżają skórę.

Skład preparatów

Nasze preparaty są skuteczne ze względu na swój wyjątkowy skład. Zawierają m.in. hialuronian sodu, trometaminę oraz lipazę. Efektywnie redukują miejscowo zlokalizowany nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach twarzy i ciała, a także wzmacniają strukturę skóry, napinają ją i poprawiają jej elastyczność.

Połączenie substancji lipolitycznej z innowacyjnym kompleksem peptydów biomimetycznych pozwala zniwelować zwiotczałą skórę, co prowadzi do zmniejszenia obwodu ciała.

Preparaty wyszczuplające

Posiadamy także produkty wywołujące natychmiastowy efekt spalenia miejscowej tkanki tłuszczowej oraz modelujące sylwetkę. Efektywnie zwalczają cellulit, a także wiotkość skóry.

Składniki takie jak acetyl-heksapeptyd-8 czy palmitoylopentapeptyd-4 silnie napinają skórę oraz wygładzają okolice poddane zabiegowi, a także przyczyniają się do wygładzenia zmarszczek i do poprawy jędrności skóry.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów do przeprowadzenia lipolizy. W trosce o bezpieczeństwo pacjenta należy zapoznać się ze wszystkimi przeciwwskazaniami oraz pamiętać, że produkty mogą być stosowane wyłącznie przez lekarzy oraz kosmetologów przeszkolonych z zakresu medycyny estetycznej.

Aktywne filtry

LIPO LAX VL (10ml)

Cena 89,00 zł
Availability: 966 In Stock

Efekty:

  • Usuwanie miejscowych akumulacji tłuszczowych i poprawianie konturów twarzy.

  • Zapobieganie grawitacyjnemu opadaniu tkanki tłuszczowej i powstawaniu.

  • nieestetycznych fałdów, bruzd i nawisów skórnych.

  • Aktywacja fibroblastów i wzmocnienie syntezy kolagenu i elastyny.

  • Lifting i wygładzanie skóry, zmniejszanie głębokości zmarszczek i fałd.

  • Poprawa owalu twarzy i silne zagęszczenie skóry.

  • Pobudzenie odnowy komórkowej i zdolności autoregeneracji skóry.

  • Zmniejszenie tendencji do odkładania tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym.