Igły/kaniule/strzykawki

W każdym gabinecie zabiegowym i lekarskim najważniejsze jest profesjonalne podejście i bezpieczeństwo pacjenta. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Renomowane marki

Produkty z naszej oferty pochodzą od sprawdzonych marek o ugruntowanej pozycji na rynku. Dostarczamy wszystkie niezbędne narzędzia do zabiegów przeprowadzanych w gabinecie kosmetologii estetycznej. Oferujemy m.in. wysokiej jakości kaniule marki Dives. Należą one do produktów typu premium. Cienkościenne kaniule Dives pozwalają na szybki przepływ gęstych preparatów. Podwyższony kąt ścięcia pozwala na płynne wkłucie. W naszym sklepie kaniule dostępne są wielu różnych rozmiarach dopasowanych do poszczególnych potrzeb zabiegowych. Posiadamy też szeroki wybór igieł i strzykawek o różnych objętościach. Dostępne u nas igły są ostrzone laserowo, by zapewnić wygodę i szybkość użytkowania. Nasze strzykawki wykonywane są w oparciu o dyrektywy medyczne. Zaprojektowano je w taki sposób, by zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Zaopatrzone są w zabezpieczenia gwarantujące doskonałą szczelność i zapobiegające cofaniu się tłoka.

Wszechstronność i wygoda

Oferujemy również gotowe zestawy do przeprowadzenia różnego rodzajów zabiegów, na przykład zestawy do pozyskiwania osocza z krwi obwodowej lub do zabiegów trychologicznych. Są to nowoczesne produkty wykorzystujące najnowsze osiągnięcia kosmetologii. Ponadto nasze zestawy zawierają komplet narzędzi potrzebnych do tych zabiegów, przez co są wygodnym i szybkim rozwiązaniem dla kosmetologów. Wychodzimy jednak naprzeciw różnym potrzebom i dostarczamy także pojedyncze próbówki z żelami separującymi. Jakość naszych produktów poświadczona jest certyfikatami medycznymi.

Aktywne filtry