Sisthaema Hevo +T 2ml

Dzisiaj wkraczasz w nową erę — erę regeneracji skóry Sisthaemic Dermal Regeneration. 

SISTHAEMA HEVO T to hydrożel do iniekcji doskórnych o przełomowym i opatentowanym składzie zawierającym połączenie kwasu hialuronowego i trehalozy, o udowodnionym dłuższym czasie utrzymywania się w tkankach, w porównaniu z innymi preparatami zawierającymi liniowy kwas hialuronowy.

Zapewnia efekt bioregeneracji („Sisthaemic Dermal Regeneration”), dodaje skórze objętości i głęboko ją nawilża.

Obszary stosowania 

 • Kości policzkowe,
 • Fałdy nosowo-wargowe,
 • Linie marionetek,
 • Utrata definicji w owalu twarzy,
 • Tylna część twarzy.

Skład / Działanie 

Unikalny skład = najlepsze efekty nawodnienia

1 strzykawka 2ml zawiera 50 mg kwasu hialuronowego i 20 mg trehalozy

Kwas hialuronowy w dwóch masach cząsteczkowych 1200-1500 kDa oraz 200-400 kDa oraz trehaloza - dwucukier, który odpowiedzialny jest za ochronę struktur kwasu hialuronowego przed przyspieszonym zniszczeniem i finalnym rozkładem. Dodatkowo trehaloza ochrania fibroblasty przed niebezpiecznym odwodnieniem, co może zaburzać ich prawidłową pracę.

 • Naturalny efekt liftingu

Gdy zachodzi proces Sisthaemic Dermal Regeneration, skóra zaczyna sama się regenerować, produkując nowe włókna kolagenowe typu III, czego efektem jest naturalne uniesienie tkanek w sposób, który harmonijnie podkreśla rysy Twojej twarzy. Rezultat? Młodsza wersja Ciebie.

 • Objętość i głębokie nawilżenie

Składniki o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej nadają tkankom objętości i głęboko je nawilżają. Wyjątkowa kombinacja składników SISTHAEMA HEVO T ma zdolność przyciągania znacznie większej ilości wody w porównaniu z innymi produktami zawierającymi liniowy kwas hialuronowy, dzięki czemu pozwala na głębokie nawilżenie skóry.

 • Proces Sisthaemic Dermal Regeneration

SISTHAEMA HEVO T to jedyny produkt zdolny stymulować rzeczywistą bioregenerację skóry, odmładzając ją w sposób naturalny i dając długotrwałe i coraz lepsze efekty.

 • Najczystszy kwas hialuronowy i mniej efektów ubocznych

SISTHAEMA HEVO T zawiera kwas hialuronowy (HA) w najczystszej formie, o najniższym stężeniu endotoksyn, dzięki czemu ryzyko wystąpienia efektów ubocznych wywołanych zastosowaniem preparatu niemal nie występuje.

 • Młody kolagen

Zwykle produkty z kwasem hialuronowym pobudzają przede wszystkim produkcję kolagenu fibrotycznego (typu I).

SISTHAEMA HEVO T ma zdolność stymulowania produkcji przede wszystkim kolagenu siatkowego (typu III), często nazywanego również „młodym kolagenem”, ponieważ w największej ilości występuje w młodszej skórze.

 • Kwas hialuronowy i trehaloza

Oprócz kwasu hialuronowego preparat zawiera również TREHALOZĘ — disacharyd, który ma zdolność ochrony kwasu hialuronowego przed naturalnymi procesami rozkładu, dzięki czemu kwas hialuronowy jest w stanie utrzymywać się w skórze i działać dłużej niż inne nieusieciowane preparaty do wstrzykiwania na bazie kwasu hialuronowego. Trehaloza ma również imponującą zdolność wiązania wody, dzięki czemu skóra jest napięta i nawilżona na dłużej.

Dwie różne masy cząsteczkowe

SISTHAEMA HEVO T zawiera składniki o dwóch masach cząsteczkowych. Większość z nich to składniki o wysokiej masie cząsteczkowej — one nadają tkankom objętości, stymulują produkcję kolagenu typu III i przyciągają wodę, dając efekt nawilżenia. Składniki o niskiej masie cząsteczkowej sprawiają, że żel jest miękki, dzięki czemu można osiągnąć bardziej naturalne rezultaty, a sama procedura podania jest znacznie łatwiejsza.

Fragmentacja HA

W procesie produkcji kwas hialuronowy podlega fragmentacji — a powstałe w ten sposób fragmenty precyzyjnie oddziałują na konkretne receptory w skórze (CD 44), stymulując produkcję właściwego typu kolagenu, czyli kolagenu typu III (młodego kolagenu).

Technika podania Sisthaema

Preparat Sisthaema należy podawać doskórnie za pomocą techniki liniowej lub punktowej iniekcji na poziomie średnio głębokim.

Produkt można podawać w technice 5 punktów.

Preparat SISTHAEMA HEVO T można wstrzykiwać za pomocą kilku popularnych technik. Jednak, aby jak najlepiej wykorzystać liftingujące i regenerujące właściwości produktu, opracowano wyjątkową, specjalną technikę iniekcji — technikę TENSE, w której ostrzykiwane są najważniejsze punkty wiotkiej tkanki, dzięki czemu można przywrócić twarzy młodzieńcze rysy i osiągnąć naturalny efekt liftingu. 

Czym jest technika TENSE?

TENSE to nowa procedura iniekcji opracowana specjalnie pod kątem preparatu SISTHAEMA HEVO T. Ta nowa technika powstała dzięki współpracy pomiędzy uznanymi uniwersytetami i wykwalifikowanymi międzynarodowymi liderami opinii. Została stworzona, aby zintensyfikować właściwości preparatu SISTHAEMA HEVO T, zwiększając skuteczność produktu oraz jego właściwości liftingujące i regenerujące.

Technika 5 punktów polega na wprowadzanie igły prostopadle, w głębokie warstwy skóry właściwej oraz pozostawienie depozytów po 0,1-0,3 ml na punkt. Punkty należy rozmieścić w 5 miejscach po jednej i drugiej stronie twarzy.

1 punkt – 2 cm w dół od kąta zewnętrznego szpary powiekowej na linii łączącej z kątem żuchwy

2 punkt - 1 cm bocznie od skrzydełka nosa

3 punkt - 1 cm w linii prostej od chrząstki ucha

4 punkt - 2 cm w dół i 1 cm przyśrodkowo od linii nakreślonej od kąta zewnętrznego czerwieni wargowej w dół

5 punkt - 1,5 cm przyśrodkowo i w górę od kąta szczęki

Cieńsza igła, mniej bólu

Za ból podczas iniekcji w większości odpowiedzialna jest igła. 

Do preparatu SISTHAEMA HEVO T dołączone są dwie igły 30G, jedne z najcieńszych na rynku.

Jak często należy wykonywać zabiegi?

Aby stopniowo osiągać coraz lepsze rezultaty i aktywować efekt „Sisthaemic Dermal Regeneration”, w zależności od kondycji skóry i stopnia foto-starzenia oraz starzenia chronologicznego, należy wdrożyć pełen protokół obejmujący trzy sesje, pomiędzy którymi należy zachować odstęp 15 dni, a następnie wykonywać sesje przypominające co 30 dni przez 3 miesiące.

Zaleca się powtarzanie protokołu aplikacji raz w roku. Ten cykl jest elastyczny. Twój lekarz opracuje najlepszy protokół dla Ciebie. Często planuje się 4–5 sesji w roku.

Komentarze

Napisz swoją opinię

SISTHAEMA HEVO T 2ML (CE)

Napisz swoją opinię

Zobacz również

16 innych produktów w tej samej kategorii: