Stymulatory

Stymulatory tkankowe to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w kosmetologii i medycynie estetycznej. To preparaty do iniekcji, które można podzielić względem rodzaju substancji czynnych, które zawierają, ale także pod względem obszarów leczenia, wskazań, technik iniekcji, mechanizmu działania oraz rezultatów i długości ich utrzymywania. Do grupy stymulatorów tkankowych zaliczamy preparaty na bazie kolagenu, aminokwasów, kwasu L-polimlekowego czy hydroksyapatytu wapnia.

Stymulatory tkankowe – efekty

Dzięki zastosowaniu stymulatorów tkankowych można uporać się z szarą, pozbawioną blasku cerą, gdyż nadają one skórze świeżości i promienności. Są one jednak kierowane głównie dla osób z wyraźnymi oznakami upływu czasu na skórze, czyli z cerą dojrzałą, i to w przypadku takich osób zauważymy najbardziej spektakularne efekty. Stymulatory odbudowują strukturę skóry, dzięki stymulacji jej komórek, kolagenu oraz elastyny. Przynoszą naturalny efekt poprawy jędrności oraz gęstości skóry, natychmiast odmładzając i niwelując zmarszczki.

Stymulatory a wypełniacze

W przypadku widocznych zmarszczek i cery bardzo dojrzałej, stymulatory tkankowe to świetna alternatywa do klasycznych wypełniaczy. O ile wypełniacz faktycznie zniweluje bruzdy w skórze, uzupełniając brakującą objętość tkanek, o tyle stymulator zmusza komórki do odbudowy nowych, własnych tkanek. Daje to bardziej długofalowe, a także delikatne i naturalne efekty.

Profesjonalne stymulatory tkankowe

W naszej ofercie znajdziesz stymulatory tkankowe do profesjonalnego użytku, w konkurencyjnych cenach i od sprawdzonych dostawców. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi przez lata markami, a dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów w naszym asortymencie, mamy pewność, że każdy znajdzie u nas stymulatory na miarę potrzeb swojego salonu.

English EN Polish PL
Select your currency
EUREuro