Stylage Hydro max (1ml)
  • -59,00 zł

Żel zawiera całkowicie bezpieczną i nietoksyczną substancję o działaniu silnie nawilżającym - sorbitol. Produkt francuskiej produkcji, chętnie wybierany przez wielu lekarzy medycyny estetycznej w ponad 80 różnych krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

Przeznaczenie preparatuRegularne stosowanie Stylage Hydro Max zapewnia szybkie i co ważniejsze długotrwałe poczucie odświeżenia, a usieciowany kwas hialuronowy gwarantuje utrzymanie efektów nawilżenia tkanek. Preparat polecany w szczególności osobom, którym zależy na odzyskaniu nawilżenia głębokich tkanek skóry. Doskonale sprawdzi się u osób, które dużo czasu spędzają na słońcu bądź w zamkniętych, klimatyzowanych pomieszczeniach.Stylage Hydro Max daje możliwość uzyskania niemal natychmiastowego rezultatu, który na długo daje efekt zdrowej, młodszej i atrakcyjnej skóry. Zabieg po pewnym czasie skutkuje również optymalną odbudową struktury podskórnej. Ma to związek z pobudzeniem naturalnych procesów naprawczych.

Rekomendowane użycie ze specjalnie zaprojektowaną technologią Bi-SOFT®.Technologia Bi-SOFT® pozwala lekarzowi na zdecydowanie większą precyzję, wygodę, a także maksymalną kontrolę podczas iniekcji, co z kolei zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa i zdecydowanie poprawia komfort zabiegu.

Poinformuj pacjenta, że po zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego należy:- zadbać o odpowiednie nawodnienie (pić około 1,5-2,0 litrów wody dziennie),- unikać promieniowania słonecznego, w tym także solarium,- nie narażać się na działanie zmiennych temperatur.Skład:  • 12,5 mg/g usieciowanego HA w technologii IPN-like + SorbitolOpakowanie:  • Jedna strzykawka 1 ml preparatu

  • Dwie sterylne, jednorazowe igły 30 G1/8 + 30 G1/2Procedura iniekcji:Procedura iniekcji w leczeniu początkowym: 2 sesje iniekcji w odstępie jednego miesiąca+ 1 sesja po kolejnych 2 miesiącach. Regularne sesje podtrzymujące są gwarancją utrzymania pożądanego poziomu korekcji. Iniekcje w obszar na granicy naskórka i skóry właściwej lub w głębokie warstwy skóry właściwej w zależności od zastosowanej techniki i pożądanego efektu:

  • technika mikroiniekcji liniowej z wycofaniem (przy użyciu igły lub kaniuli)
  • wkłucia punktowe (w głębokie warstwy skóry właściwej z uwagi na produkt usieciowany).
Produkt może być stosowany wyłącznie przez profesjonalistów.Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Stylage Hydro max (1ml)CE

Skład:  • 12,5 mg/g usieciowanego HA w technologii IPN-like + SorbitolOpakowanie:  • Jedna strzykawka 1 ml preparatu

  • Dwie sterylne, jednorazowe igły 30 G1/8 + 30 G1/2

Napisz swoją opinię

Zobacz również

16 innych produktów w tej samej kategorii: