Żel zawiera całkowicie bezpieczną i nietoksyczną substancję o działaniu silnie nawilżającym - sorbitol. Produkt francuskiej produkcji, chętnie wybierany przez wielu lekarzy medycyny estetycznej w ponad 80 różnych krajach na całym świecie, w tym w Polsce.
Regularne stosowanie Stylage Hydro Max zapewnia szybkie i co ważniejsze długotrwałe poczucie odświeżenia, a usieciowany kwas hialuronowy gwarantuje utrzymanie efektów nawilżenia tkanek. Preparat polecany w szczególności osobom, którym zależy na odzyskaniu nawilżenia głębokich tkanek skóry. Doskonale sprawdzi się u osób, które dużo czasu spędzają na słońcu bądź w zamkniętych, klimatyzowanych pomieszczeniach.

Stylage Hydro Max daje możliwość uzyskania niemal natychmiastowego rezultatu, który na długo daje efekt zdrowej, młodszej i atrakcyjnej skóry. Zabieg po pewnym czasie skutkuje również optymalną odbudową struktury podskórnej. Ma to związek z pobudzeniem naturalnych procesów naprawczych.

Rekomendowane użycie ze specjalnie zaprojektowaną technologią Bi-SOFT®.

Technologia Bi-SOFT® pozwala lekarzowi na zdecydowanie większą precyzję, wygodę, a także maksymalną kontrolę podczas iniekcji, co z kolei zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa i zdecydowanie poprawia komfort zabiegu.

Poinformuj pacjenta, że po zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego należy:
- zadbać o odpowiednie nawodnienie (pić około 1,5-2,0 litrów wody dziennie),
- unikać promieniowania słonecznego, w tym także solarium,

- nie narażać się na działanie zmiennych temperatur.

Skład: 12,5 mg/g usieciowanego HA w technologii IPN-like + Sorbitol

Opakowanie: 
Jedna strzykawka 1 ml preparatu. Dwie sterylne, jednorazowe igły 30 G1/8 + 30 G1/2

Procedura iniekcji:
Procedura iniekcji w leczeniu początkowym: 2 sesje iniekcji w odstępie jednego miesiąca+ 1 sesja po kolejnych 2 miesiącach. Regularne sesje podtrzymujące są gwarancją utrzymania pożądanego poziomu korekcji. Iniekcje w obszar na granicy naskórka i skóry właściwej lub w głębokie warstwy skóry właściwej w zależności od zastosowanej techniki i pożądanego efektu:
technika mikroiniekcji liniowej z wycofaniem (przy użyciu igły lub kaniuli)

wkłucia punktowe (w głębokie warstwy skóry właściwej z uwagi na produkt usieciowany).

Produkt może być stosowany wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Stylage Hydro max (1ml)CE

Napisz swoją opinię

Zobacz również

16 innych produktów w tej samej kategorii: