Lumi Eyes to wysokiej jakości polinukleotydowy produkt przeznaczony do iniekcji. Poprawia i regeneruje uszkodzoną skórę właściwą dzięki regenerującym tkanki oczyszczonym DNA pozyskanym z mleczka łososia.

Czym jest zawarty w Lumi Eyes polinukleotyd?

Polinukleotydy zawarte w Lumi Eyes to małe fragmenty kwasów nukleinowych (DNA i RNA), które są naturalnie obecne we wszystkich organizmach żywych. Tworzone przez polinukleotydy łańcuchy silnie przyciągają cząsteczki wody, zapewniając prawidłowy poziom nawilżenia tkanek. Odpowiadają za intensywną regenerację i odbudowę np. po chorobie, w czasie stresu czy uszkodzeniu przez czynniki zewnętrzne.

Jakiego efektu można spodziewać się po Lumi Eyes?

Najważniejsze korzyści jakie niesie za sobą stosowanie Lumi Eyes to:

Podsumowanie

Lumi Eyes jest najwyższej jakości preparatem kompleksowo dbającym o skórę wokół oczu. Dzięki kompozycji wysoce skorelowanej z budową komórkową jest produktem bezpiecznym i nieuczulającym. Zawarty w preparacie polinukleotyd z mleczka łososia powoduje intensywną regenerację tkanek w jej głębokich warstwach. Jedną z największych zalet preparatu jest jego doskonała tolerancja, bezpieczeństwo i natychmiastowe spektakularne efekty. Lumi Eyes to nowa koncepcja w kwestii dbania o wrażliwą okolicę oka w sposób synergiczny – jednocześnie nawilża i regeneruje w głębszych warstwach skóry oraz nadaje jej blasku, odmładza i poprawia elastyczność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *