Mezoterapia i rewitalizacja

Mezoterapia to niechirurgiczna metoda przywracająca skórze zdrowy blask i piękny wygląd. Sam zabieg polega na podaniu do skóry poprzez nakłucie wyspecjalizowanych substancji aktywnych, które stymulują procesy naprawcze i rewitalizują cerę. Już samo nakłuwanie wpływa korzystnie na stan skóry, a indywidualnie dobrane do jej potrzeb składniki, takie jak kolagen, kwas hialuronowy czy koktajle witaminowe, pozwolą uzyskać spektakularne efekty w krótkim czasie. Warto wspomnieć, że mezoterapię można łączyć z innymi kuracjami i zabiegami. Mezoterapia przynosi bardzo dobre efekty w stosunkowo krótkim czasie.

Dla kogo mezoterapia będzie dobrym wyborem?

Mezoterapia to zabieg niesamowicie wszechstronny, w zależności od wstrzykiwanej substancji aktywnej, może eliminować różne problemy skórne. Jednym z głównych wskazań do mezoterapii będzie skóra z wyraźnymi oznakami upływu czasu, czyli cera dojrzała. Zabieg w tym wypadku będzie pobudzał metabolizm komórek skóry i zwiększał syntezę kolagenu, jednocześnie spłycając zmarszczki.

Osoby z cerą szarą, zmęczoną i pozbawioną blasku również bardzo polubią się z zabiegiem mezoterapii. W tym przypadku uzyskamy wyraźną poprawę nawilżenia oraz rewitalizację cery. Dzięki temu, że zabieg może wspomagać odbudowę włókien kolagenowych, zaleca się go również osobom z problemem potrądzikowych i pourazowych blizn. Mezoterapia swoje zastosowanie znalazła również w redukowaniu rozstępów i cellulitu.

Profesjonalne produkty do mezoterapii

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Oferujemy m.in. profesjonalne preparaty do wykonania mezoterapii i rewitalizacji skóry. Każdy produkt zawiera dawkę silnie skoncentrowanych składników aktywnych, które pozytywnie oddziałują na cerę. W zależności od typu skóry zaleca się stosowanie produktów o odmiennych składach. Zadbaliśmy o to, by nasza oferta była jak najbardziej urozmaicona. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu preparaty, które spełnią oczekiwania pacjentów wybierających Wasz gabinet.

English EN Polish PL
Select your currency
EUREuro