Crystalys to wypełniacz na bazie hydroksyapatytu wapnia (CaHa) służący do poprawy objętości skóry oraz modelowania kształtu twarzy. Działanie jego polega na odbudowie struktury skóry poprzez  stymulację produkcji naturalnego kolagenu. Jest to podstawowy budulec tkanek miękkich organizmu, odpowiedzialny za sprężystość i jędrność skóry. Preparat zawiera 55,7% hydro-ksyapatytu wapnia. Buduje on rusztowanie podtrzymujące, na którym pobudzany jest wzrost fibroblastów. Proces ten prowadzi do wytwarzania nowego kolagenu. Obszary poddane iniekcji są wypełnione i uniesione -  pierwotny efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu, dając naturalny i trwały wygląd. Po upływie czasu, potrzebnego do przebudowy tkanki, obserwujemy wtórnie dodatkowe odbudowanie i uniesienie zanikniętej uprzednio struktury.

Crystalys regeneruje i wygładza skórę. przywraca idealne, naturalne proporcje. Jego działanie jest natychmiastowe: zapewnia efekt modelowania i liftingu, a wtórnie wzmacnia oraz utrwala uzyskany efekt.

Preparat jest biokompatybilny i biodegradowalny, można go stosować niemal na całym obszarze twarzy: od brwi po linię szczęki.

Efekty zabiegu utrzymują się nawet do 2 lat.
Wskazania do przeprowadzenia zabiegu:

wolumetria policzków,
uzupełnienie ubytków w okolicy łuku jarzmowego,
podkreślenie linii żuchwy,
modelowanie ramion,
korekta linii marionetki,
odnowa grzbietowej powierzchni dłoni,
spłycenie bruzd nosowo-wargowych,
korekcja płatków ucha.


Zalety Crystalys:

Przebadany kliniczne

Solidny profil bezpieczeństwa

Zawiera bezpieczny składnik aktywny, stosowany od ponad dziesięciu lat w wypełniaczach
Wieloletnie doświadczenie kliniczne w wykorzystaniu hydroksyapatytu wapnia w implantologii i chirurgii
Certyfikat CE
Całkowicie biokompatybilny i biodegradowalny
Wspomaga wytwarzanie naturalnego kolagenu
Zapewnia efekt wypełnienia i liftingu

Przygotowanie do zabiegu:

Jest to zabieg właściwie bezinwazyjny dla organizmu, do którego nie trzeba się specjalnie przygotowywać lub odbywać po nim rekonwalescencji. Po zakończeniu zabiegu pacjent może powrócić do swojej codziennej aktywności. Bezpośrednio po zabiegu może dojść do miejscowego obrzęku i zaczerwienienia, które ustępuje po 2-3 dniach.

Zabieg jest odczuwalny, jednak ból związany ze wstrzykiwaniem preparatu jest minimalny. Ze względu na komfort pacjenta można zastosować znieczulenie miejscowe za pomocą kremu znieczulającego.


Opis zabiegu:

Zabieg trwa zazwyczaj 15-60 minut i polega na podaniu preparatu w wybranych miejscach, określonych indywidualnymi potrzebami pacjenta. Preparat podawany jest kaniulą lub cienką igłą w tkankę skórną na odpowiednią głębokość. Po tak przeprowadzonym zabiegu, wykonuje się masaż ostrzykiwanego obszaru skóry, co dodatkowo zapewnia prawidłowe rozmieszczenie preparatu w tkankach. Przez kilka dni po zabiegu konieczne jest powtarzanie takiego masażu samodzielnie.

Komentarze

Napisz swoją opinię

CRYSTALYS (2 x 1,25 ml)

Crystalys to wypełniacz na bazie hydroksyapatytu wapnia (CaHa) służący do poprawy objętości skóry oraz modelowania kształtu twarzy. Działanie jego polega na odbudowie struktury skóry poprzez  stymulację produkcji naturalnego kolagenu. Jest to podstawowy budulec tkanek miękkich organizmu, odpowiedzialny za sprężystość i jędrność skóry.

Napisz swoją opinię

Zobacz również

16 innych produktów w tej samej kategorii: