Hyamino został opracowany i wyprodukowany we Włoszech, dzięki naszemu doświadczeniu i przy wsparciu głównych Włoskich Ośrodków Badawczych, w oparciu o innowacyjny nieusieciowany kwas hialuronowy z dodatkowymi aminokwasami, peptydami, witaminami i minerałami w optymalnej formule przywracającej fizjologiczną jakość skóry, wspierając zachowanie jej elastyczności i chroniącej ją przed naturalnym starzeniem się skóry i czynnikami zewnętrznymi, takimi jak słońce, zimno i zanieczyszczenia.

Hyamino Hair Żel zawierający 2mg / ml kwasu hialuronowego, 5 aminokwasów, 3 rodzaje witamin i 2 minerałów. Biostymulator włosów przeznaczony do aplikacji na skórę głowy. Połączenie kwasu hialuronowego, aminokwasów, pantenolu, witamin i soli mineralnych dostarcza składniki odżywcze, które wzmacniają i odżywiają mieszek włosowy oraz wspomagają wzrost nowych włosów.

Skład: Aqua, Panthenol, Phenoxyethanol, Benzyl Acohol, Sodium Hyaluronate, Sulfate Zinc, Pyridoxine, Thiamine, Biotine, Iron Gluconate, Phenylalanine, Triptophane, Lesine, L[1]Leucine

Produkt do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.
Decydując się na zakup oświadczasz, że jesteś lekarzem lub kosmetologiem przeszkolonym z zakresu medycyny estetycznej.

Komentarze

Napisz swoją opinię

HyAmino Hair (5ml)

Napisz swoją opinię

Zobacz również

16 innych produktów w tej samej kategorii: