Decydując się na zabiegi medycyny estetycznej, klientki coraz częściej wybierają bezinwazyjne rozwiązania, które przynoszą szybkie i widoczne efekty. Obecnie jedną z popularnych metod, jeżeli chodzi o innowacyjne metody modelowania twarzy, są nici hialuronowe. Na czym dokładnie polega zabieg?

Czym są nici hialuronowe?

Zabieg z użyciem nici polega na wprowadzeniu pod skórę dodatkowej ilości kwasu hialuronowego, który jest związkiem naturalnie występującym w naszym organizmie. Jest to element macierzy międzykomórkowej skóry właściwej, który ma za zadanie wiązać wodę znajdującą się bezpośrednio pod naskórkiem skóry. Zabieg z wykorzystaniem nici hialuronowych to idealnie rozwiązanie dla osób, które mają problem z jędrnością skóry. Niestety z wiekiem nasza cera staję się coraz bardziej podatna na czynniki zewnętrzne, dlatego jeżeli chcemy, aby nasza skóra pozostałą sprężysta i napięta, warto zastosować zabiegi z użyciem nici hialuronowych.

Nici hialuronowe Screw Princess

Oferta nici hialuronowych jest bardzo szeroka. Proponujemy m.in. nici Screw Princess o tradycyjnej strukturze typu Mono owinięte wokół igły. Dostępny model Anchor ma szerokie zastosowanie, powodujące silną stymulację grubszej skóry na twarzy w celu redukcji zmarszczek, a dodatkowo występujący w składzie polidioksanon jako syntetyczne włókno, po pewnym czasie całkowicie rozpuszcza się w tkance skórnej.

Zalety stosowania:

Nici hialuronowe Dives Med.

Kolejnym wartym uwagi preparatem są koreańskie nici służące do odnowy oraz intensywnego zagęszczania skóry Dives Med. Art. Grade Premium. Tak samo jak w przypadku nici Screw Princess, wykonane są z polidioksanonu o najwyższym stopniu jakości i bezpieczeństwa potwierdzone przez certyfikat medyczny CE i KFDA. Za pomocą specjalnego stymulatora tkankowego nici pobudzają proces neokolagenezy, czyli stymulacji kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za sprężystość i napięcie skóry. Metoda wprowadzania nici w tkankę polega na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co przynosi efekt zbliżony do chirurgicznego liftingu. Polidioksanon poddaje się procesowi przemian biochemicznych do 8 miesięcy, jednak uzyskane efekty utrzymują się nawet do 2 lat. Stosowanie w tym wypadku nici do redermalizacji zapewniają całkowite bezpieczeństwo dla naszej skóry bez ryzyka wystąpienia niepożądanych alergii i zmian patologicznych takich jak: blizny czy przerosty.

Nici Dives med. Art Grade to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą się pozbyć:

Warto pamiętać, że nici hialuronowe powinny być stosowane tylko przez wykwalifikowany personel medyczny. Na zakup wyżej wymienionych produktów powinny decydować się tylko osoby do tego upoważnione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *