Ten bogaty krem pielęgnujący jest idealny jako zabieg po peelingu lub wstrzyknięciu kwasem hialuronowym, ale także jako opieka po nadmiernej ekspozycji na słońce.

CPX Care Creme to idealny produkt do pielęgnacji skóry normalnej lub mieszanej twarzy. 

Zaleca się stosowanie kremu CPX Care Creme bezpośrednio po zabiegu JPX3bio, ponieważ skóra wysycha w wyniku zabiegu. 

Krem zawiera wiele składników, które zapewniają optymalne nawilżenie.. CPX Care Creme zawiera również kwas hialuronowy ,który wzmacnia skórę twarzy od wewnątrz. Skóra pozostaje jędrna i chroniona przed szkodliwym wpływem środowiska. Starzejąca się skóra korzysta również z kremu CPX Care Creme, ponieważ dodatkowy kwas hialuronowy może wyraźnie zatrzymać proces starzenia się skóry. 

Po zabiegach kosmetycznych, CPX Care Creme jest idealnym kremem po zabiegu. Wspomaga również regenerację skóry po nadmiernej ekspozycji na słońce i zapewnia natychmiastową regenerację skóry bez trwałych uszkodzeń.

Aplikacja;
CPX Care Creme może być również stosowany jako krem do pielęgnacji na oczyszczoną twarz rano i wieczorem. Jednak nadaje się również do stosowania na skórze okolicy szyi i dekoltu. Produkt jest delikatnie wmasowany, aż do całkowitego wchłonięcia. Jednak krem może być stosowany, gdy skóra potrzebuje dodatkowej pielęgnacji i regeneracji.

Komentarze

Napisz swoją opinię

CPX Care Cream - do cery normalnej (200ml)

Napisz swoją opinię

Zobacz również

16 innych produktów w tej samej kategorii: