O profesjonalizmie gabinetu kosmetycznego świadczy między innymi umiejętność dopasowania oferty pod specyficzne wymagania klienta. Aby rewitalizacja skóry twarzy przyniosła oczekiwane efekty, konieczne jest zastosowanie odpowiedniego preparatu. Włoski producent INFINI Premium posiada w ofercie kilka koktajli zabiegowych. Czym różnią się poszczególne propozycje i które z nich powinno się proponować klientkom?

Odżywcza moc kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy stanowi jedną z najbardziej odżywczych substancji o wieloaspektowym działaniu. Naturalny składnik występujący w ludzkim organizmie wykazuje silne właściwości nawilżające. Od około 25. roku życia jego ilość zaczyna maleć, czego efektem jest pogłębiająca się suchość, wiotkość i wrażliwość skóry. Właśnie dlatego stosowanie kwasu hialuronowego w zabiegach regenerujących cieszy się tak dużą popularnością.

Jakie mezokoktajle proponuje INFINI?

Produkty INFINI stanowią połączenie silnie nawilżającego HA oraz odpowiednio skoncentrowanej dawki aminokwasów. Producent proponuje kilka preparatów, stworzonych z myślą o konkretnych potrzebach pacjenta:

Produkty INFINI o uniwersalnym charakterze mogą być stosowane zarówno na twarz, jak i dekolt czy szyję. Polecenie konkretnego rodzaju preparatu powinno być uwarunkowane indywidualnymi potrzebami skóry pacjenta, jak również jego wiekiem. Decyzja ta należy ostatecznie od specjalisty mającego przeprowadzić zabieg rewitalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *