Pojawiające się z wiekiem zmarszczki, suchość oraz brak jędrności skóry są spowodowane zmniejszającą się ilością kwasu hialuronowego. Rozwiązaniem, które pozwoli skutecznie odmłodzić cerę jest Ejal40, czyli biostymulujący preparat do mezoterapii.

Skuteczność i bezpieczeństwo – Ejal40

Ejal40 jest produktem naturalnym, pozbawionym dodatkowych substancji chemicznych. Dzięki obecności bezpiecznego dla ludzi kwasu hialuronowego pobudzony zostaje proces wytwarzania włókien kolagenowych, które są odpowiedzialne za sprężystość i jędrność skóry. Zdolność kwasu hialuronowego do wiązania cząsteczek wody powoduje, że cera jest przez cały czas odpowiednio nawilżona i cechuje się odpornością na niekorzystne działanie wiatru, skrajnych temperatur oraz promieni słonecznych. Działanie produktu jest natychmiastowe – już po jednym zabiegu z jego wykorzystaniem można zauważyć poprawę sprężystości skóry. Dzięki odpowiedniej strukturze Ejal40 pozwala również na długookresowe utrzymywanie się efektu młodej cery oraz jej trwałą biostymulację i rewitalizację.

Ejal40 – działanie

Zabieg mezoterapii z wykorzystaniem preparatu Ejal40 polega na wykonaniu czterech nakłuć po każdej stronie twarzy i wprowadzenie kwasu hialuronowego. Sam zabieg jest w zasadzie bezbolesny, a efekt działania produktu jest widoczny w bardzo krótkim czasie po wykonaniu zabiegu. Ejal40 posiada także właściwości działania długofalowego. Dzięki stopniowemu, podskórnemu uwalnianiu cząstek preparatu, skóra twarzy podlega ciągłej odbudowie i zachwyca młodym wyglądem przez długi czas. Ejal40 jest produktem przeznaczonym wyłącznie do profesjonalnego użytku. Nie powinien być stosowany przez osoby bez odpowiedniego przygotowania. Zabieg wymaga konsultacji z lekarzem, a aplikacja produktu pod skórę powinna zostać wykonana przez specjalistę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *