Poprawa kondycji skóry z Ami Eyes

Poprawa kondycji skóry z Ami Eyes

Problem zaniku tkanek jeszcze do niedawna był rozwiązywany w głównej mierze wypełniaczami na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Obecnie na rynku coraz popularniejsza w tym zakresie okazuje się nowa generacja preparatów. Wynika to z faktu, że stymulatory tkankowe oferują pacjentowi dużo więcej korzyści.

Jak działa stymulator tkankowy?

Głównym zadaniem stymulatorów jest pobudzanie skóry do produkcji nowych włókien białkowych. Substancje zawarte w takich preparatach jak Nukleofil czy Ami Eyes aktywują syntezę kolagenu i elastyczny poprzez stymulację receptorów znajdujących się w fibroblastach. Takie działanie gwarantuje skuteczne zagęszczenie skóry, walkę z negatywnym wpływem wolnych rodników, a także efekt pogrubienia i ujędrnienia.

Stosowanie stymulatorów jest bezpieczne i wolne od powikłań. W przeciwieństwie do stosowanego w nadmiarze kwasu hialuronowego, w tym przypadku trudno o efekt sztuczności. Stymulatory tkankowe nie wpływają na zmianę owalu twarzy w sensie wolumetrycznym. Ich zadaniem jest odbudowa ubytków poprzez stymulację głębszych warstw skóry do samodzielnej regeneracji.

Jaki preparat warto zaproponować pacjentowi?

Jednym z ciekawszych preparatów dostępnych obecnie na rynku jest Ami Eyes. Polinukleotyd bazujący na niskocząsteczkowym kompleksie DNA z mleczka łososia zapewnia silne pobudzenie tkanek, a co za tym idzie - szereg korzyści dla pacjenta. Do tych najważniejszych należą:

  • zniwelowanie drobnych zmarszczek,
  • poprawa kolorytu,
  • ujędrnienie i rozjaśnienie skóry,
  • niwelowanie drobnych blizn i przebarwień,
  • efekt anti-aging.

Doskonałej jakości produkt wyprodukowano ze składników pochodzenia naturalnego. Aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty kuracji należy zastosować preparat w 3 seriach w odstępach od 14 do 20 dni.

Nowoczesny stymulator stanowi ciekawą alternatywę od kwasu hialuronowego. Jego regularne stosowanie nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia efektu sztuczności. Jednocześnie, brak konserwantów i antybiotyków w składzie obniża prawdopodobieństwo wystąpienia alergii. Warto więc zastanowić się nad wdrożeniem tego typu rozwiązania do swojego gabinetu.

 

All comments