Bioregeneracja skóry z preparatem Linerase – przełom w medycynie estetycznej

Bioregeneracja skóry z preparatem Linerase – przełom w medycynie estetycznej

Każdy profesjonalista wie, że proces starzenia się skóry związany jest ze spadkiem kolagenu, czyli substancji, która wpływa na sprężystość skóry i jej młody wygląd. Proces utraty kolagenu i elastyny w skórze zaczyna się w wieku 25 lat. Wówczas pojawiają się pierwsze zmarszczki, a skóra traci swoją dotychczasową elastyczność i staje się wiotka. Do gabinetów zgłaszają się osoby, które chcą poprawić stan swojej skóry. Przełomem może okazać się bioregeneracja skóry z wykorzystaniem preparatu Linerase, który jest atelokolagenem nowej generacji. Jakie są jego właściwości i dlaczego warto wprowadzić go do oferty swoich zabiegów?

Preparat Linerase w pigułce, czyli przełom w gabinetach medycyny estetycznej

Linerase jest nowoczesnym, zarejestrowanym wyrobem medycznym III klasy CE 0373. Preparat ten przeznaczony jest do podawania podskórnego, a z racji tego, że jest nieimmunogenny, to jest w 100% bezpieczny i nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych. Dzięki temu zabieg można przeprowadzić nawet u osób z delikatną skórą. Na jakie obszary może być stosowany preparat Linerase? Oprócz twarzy, w szczególności okolic ust czy oczu, z powodzeniem można go stosować w okolicach szyi, dekoltu, a nawet dłoni czy brzucha. Ten bioaktywny preparat ma za zadanie odbudowywać i regenerować skórę, dzięki czemu odzyska ona swój dawny blask i sprężystość.

Zabieg z wykorzystaniem preparatu Linerase - wskazania i efekty

Jednymi z najczęstszych wskazań do bioregeneracji skóry z preparatem Linerase są różnego rodzaju oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, utrata elastyczności i jędrności oraz wiotkość. Zabieg ten warto proponować również klientom, którzy borykają się z odwodnioną lub podrażnioną skórą, której potrzebna jest regeneracja, a także tym, którzy mają blizny lub rozstępy. Dzięki temu, że cały zabieg jest małoinwazyjny, można go stosować nawet w najdelikatniejszych okolicach twarzy. Jak już wcześniej wspomniano, utrata kolagenu rozpoczyna się już po 25 roku życia. U tak młodych pacjentów można więc zacząć wykonywać takie zabiegi, jednak powinny się one odbywać zdecydowanie rzadziej niż w przypadku skóry dojrzałej.
Aby zabieg przyniósł najlepsze korzyści, warto wykonać go od 2 do 4 razy. Do efektów możemy zaliczyć przede wszystkim zauważalną poprawę elastyczności skóry i zmniejszenie oznak jej starzenia.

All comments