Gładka, nawilżona i jędrna skóra wpływa na naszą atrakcyjność, samopoczucie i pewność siebie. Na rynku pojawia się coraz więcej wyspecjalizowanych produktów, które pozwalają na przeprowadzenie zabiegów anti-aging. Jednym z nich są ampułki Infini N 135.

Infini N 135 – wyjątkowy preparat do zabiegów rewitalizujących

Ampułki Infini N 135 to preparat odmładzający i rewitalizujący skórę. Jego stosowanie wiąże się z szeregiem korzyści, a największe z nich to przywrócenie prawidłowej gospodarki wodno-elektrolitowej organizmu, zwiększenie napięcia i elastyczności skóry czy spowolnienie procesów starzenia się tkanek.

Wszechstronne działanie Infini N 135 wynika z ich składu, bogatego w składniki stymulujące wielopoziomową, dogłębną regenerację skóry twarzy, dłoni, szyi oraz dekoltu.

Działanie i skład ampułek Infini N 135

Ampułki Infini N 135 działają w oparciu o wieloskładnikową formułę, a każdy z elementów działa z korzyścią dla procesów odmładzających, hamujących i rewitalizujących skórę. W ampułkach znajdują się:

Ampułki Infini N 135 – kiedy warto je stosować?

Preparat w kompleksowy sposób dba o skórę twarzy, dłoni, dekoltu i szyi. Jego głównymi zadaniami są rewitalizacja, nawilżenie i odbudowa komórek. Stosowanie preparatu przynosi też dodatkowe właściwości zdrowotne:

Ampułki Infini N 135 można stosować w różnych przypadkach – zarówno jeśli priorytetem jest poprawa jakości skóry, jej nawodnienie lub efekt przeciwzmarszczkowy. Dzięki kompleksowej w działaniu i bogatej formule to uniwersalny preparat do szerokich zastosowań.

Produktu powinny jednak unikać niektóre osoby. Najważniejsze przeciwwskazania to:

Jak stosować Infini N 135?

Ampułki Infini N 135 są przeznaczone do stosowania zewnętrznego. Wystarczy nakładać preparat na skórę twarzy, dłoni, szyi lub dekoltu. Zadowalający efekt można osiągnąć już od 4 do 8 aplikacji. Między poszczególnymi kuracjami należy zachować odstęp od 10 do 14 dni.

Uwaga – bezpośrednio po zabiegu nie zaleca się nakładania makijażu. Należy także chronić miejsce aplikacji przed działaniem promieni UV przez 7 kolejnych dni. Zabronione jest również korzystanie z basenów czy saun przez tydzień od momentu wykonania kuracji.

Ampułki Infini N 135 – podsumowanie

Infini N 135 to kompleksowy preparat na skórę twarzy, dłoni, szyi oraz dekoltu. Dzięki bogatej formule zawierającej kompleks witamin i aminokwasów, w połączeniu z kwasem hialuronowym i pozostałymi składnikami umożliwia w efektywny sposób dbanie o stan skóry. Nie tylko ją odmładza, ale także nawilża, regeneruje i zapobiega procesom starzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *